تبلیغات
کامپیوتر - پیدا کردن شماره تلفن در چت بوسیله یک ترفند خیلی جالب!

پیدا کردن شماره تلفن در چت بوسیله یک ترفند خیلی جالب!

computer-saiiar

بیشتر دوستان علاقه دارن شماره افرادی رو که باهاشون میچتن پیدا کنن. برای اینکار نرم افزارهایی هست که ممکنه امتحان کرده باشین. ولی خودتون هم میدونید که این نرم افزارها با مخابرات ایران هماهنگ نیستن و کار نمیکنن. در اینجا من روشی رو به شما معرفی میکنم که از نظر اخلاقی شاید درست نباشه!! و شاید هم یکم سخت باشه ولی اگه درست عمل کنید خیلی راحت میتونید شماره تلفن جایی رو که قربانی از اونجا به اینترنت وصل شده پیدا کنید.

اولین کاری که باید انجام بدید اینه که یک ISP پیدا کنید که وقتی میخواید کارکرد حساب کاربریتان رو چک کنید شماره تلفنتون رو هم نشون بده. شاید الان حدس زدید که میخوام چی بگم! اگه ISP مناسب رو بتونید پیدا کنید نصف بیشتر راه رو طی کردید. فرض میکنیم که شما همچین شرکتی رو پیدا کردین. میمونه اینکه یک کارت اینترنت از این شرکت داشته باشین و User Name و Password اونرو به کسی که میخواین شماره تلفنشو پیدا کنید بدین. حالا با هر روش یا کلکی تونستین باید اینکارو انجام بدید. برای مثال وقتی دارین باهاش میچتین و اون بهتون میگه که کارتم ممکنه هر لحظه تموم بشه شما بهش میگین که عزیزم! بیا از کارت من استفاده بکن و اینطوری UserName و Password رو بهش میدین!

کافیه که با حساب کاربری که شما بهش دادین به اینترنت وصل بشه!  پس از اینکه مطمین شدید که با حساب کاربری شما به اینترنت وصل شده خیلی راحت میتونید با یک کارت دیگه از همون شرکت به سایت ISP مورد نظر رفته و پس از وارد کردن شماره حساب کاربری که به طرف دادین شماره تلفنش رو از اونجا بخونید!!!

http://computersaiiar.mihanblog.com/

http://starsuper.mihanblog.com  
موضوعات مرتبط : اینترنت، نرم افزار،
برچسب ها : number cell phone chat،
دنبالک ها : فروشگاه اینتر نتی ایران،


تاریخ : شنبه 1390/03/21 | 02:54 بعد از ظهر | نویسنده : احمد اكبری | نظرات