تبلیغات
کامپیوتر - نشان دادن هجم درایوها{HDDlife v2.8.96 }

نشان دادن هجم درایوها{HDDlife v2.8.96 }

 

" alt="" />uid7n1fzlcw1y5mozkvg.jpg

HDDlife به معنای زندگی یا حیات هارد, نام نرم افزار قدرتمندی است كه پس از نصب در ویندوز , به مدیریت عملكرد هارد دیسك های موجود در كامپیوتر میزبان میپردازد. این نرم افزار پس از نصب , با یك كلیك ساده اجرا شده و پس از نشستن در System Try ویندوز به مدیریت كارایی هارد دیسك های شما میپردازد.
 
HDDlife در System Try ویندوز به تعداد هارد دیسك های شما آیكن هایی را قرار میدهد كه هریك نمایش دهنده دمای آن هارد دیسك میباشد, و این عمل را هر چند دقیقه یك بار بروز رسانی كرده تا درجه حرارت دقیق تری را از هارد دیسك شما در اختیارتان قرار دهد, همچنین قادر است به مدیریت فضای هر یك از درایوهای هارد دیسك پرداخته و در صورت پر شدن بیش از حد آن, این موضوع را با صدای كوتاه آژیر به اطلاع كاربر میرساند.
 از قابلیت های منحصر به فرد این نرم افزار كه میتواند برای هر یك از ما جالب باشد این است كه  پس از نصب ( و
Restart سیستم) به تخمین دقیق مقدار فضاهای خالی و پر تك تك درایوها پرداخته و حاصل آن را در My Computer ویندوز بصورت یك نمودار كوچك بر روی هر درایو به نمایش میگذارد, این موضوع به شما كمك میكند تا همیشه به محض ورود به My Computer ویندوز خود بصورت خیلی سریع و بدون نیاز به انجام كار خاصی از اوضاع هر یك از درایو ها مطلع شوید!

دریافت : دانلود

حجم : 4 مگابایت
موضوعات مرتبط : کامپیوتر، نرم افزار،


تاریخ : چهارشنبه 1390/03/25 | 03:44 بعد از ظهر | نویسنده : احمد اكبری | نظرات